Strona główna » Płatności i dostawa

Płatności i dostawa

W naszym sklepie udostępniliśmy następujące kanały płatności:
 1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Przy wyborze tej opcji Klient zobowiązany jest do uiszczenia zapłaty za zamówiony towar do rąk kuriera dostarczającego przesyłkę.
 2. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy. Przy wyborze tej opcji, Klient po zakończeniu procedury składania zamówienia otrzyma na adres poczty elektronicznej informacje niezbędne do dokonania płatności na rachunek bankowy Sprzedawcy.
 3. Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayU. Przy wyborze tej opcji Klient w procesie składania zamówienia zostanie przekierowany na stronę partnera rozliczeniowego, gdzie będą udostępnione kanały płatności elektronicznych.
W naszym sklepie dostępne są następujące sposoby dostawy lub odbioru zakupionego towaru:
 1. Paczka kurierska po wcześniejszym dokonaniu płatności.
  • W przypadku dokonania płatności przelewem tradycyjnym przesyłka zostanie wysłana w terminie wskazanym na karcie produktu liczonym od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy. W większości przypadków płatności księgowane są w następnym dniu roboczym po dniu dokonania płatności.
  • W przypadku dokonania płatności elektronicznej za pośrednictwem platformy płatności udostępnionej przez agenta rozliczeniowego PayU, przesyłka zostanie wysłana w terminie wskazanym na karcie produktu liczonym od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie rozliczeniowy Sprzedawcy. W praktyce płatności są księgowane w czasie od kilku do kilkunastu minut od momentu złożenia dyspozycji na platformie agenta rozliczeniowego.
 2. Paczka kurierska za pobraniem. W przypadku wyboru tej opcji zamówiony towar zostanie wysłany do Państwa w w terminie wskazanym na karcie produktu liczonym od dnia złożenia zamówienia, a zapłata ceny zostanie przyjęta w gotówce przez kuriera.
 3. Odbiór osobisty pod adresem: ul. Głogowska 218, 60-104 Poznań. W przypadku wyboru tej opcji dostawy konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu o godziny odbioru. Zapłata ceny zostanie przyjęta w gotówce przez osobę wydająca towar.  
Uwaga!
 1. Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Ewentualne koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. Są one uzależnione od wybranego przez Klienta sposobu dostawy oraz płatności.
 3. Termin dostarczenia Produktu do Klienta wynosi do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Całkowity czas realizacji zamówienia to suma czasu wysyłki wskazanego na karcie produktu i terminu dostarczenia. Czas ten należy liczyć w następujący sposób:
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektroniczne - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej POLITYCE PRYWATNOŚCI
Nie pokazuj więcej tego komunikatu